Jak rozmawiać z Aniołami?

Rozmowy z Aniołami

Rozmowy z aniołami  – to naprawdę możliwe! Wielu z nas się zastanawia się w jaki sposób porozumieć się z otaczającymi nas Aniołami. Nie widzimy ich, ale często wyraźnie czujemy ich obecność i wierzymy, że chcą nam coś powiedzieć, może przed czymś ostrzec, za coś pochwalić, wspomóc dobrą radą. Nie znajdujemy jednak sposobu na to by z nimi porozmawiać, połączyć się z ich mocą. Ta relacja wiecznie pozostaje, w naszym mniemaniu, jednostronna. Okazuje się jednak, że rozmowy z aniołami są jak najbardziej możliwe i dostępne dla każdego z nas!

rozmowy z aniołami

Rozmowy z Aniołami – jak się ich nauczyć?

Żeby dowiedzieć się czegokolwiek o aniołach warto wspomóc się wiedza z książki Posłannictwo Archanioła Michała Rudolfa Steinera. Traktuje ona o najpopularniejszym znanym ludziom Archaniele Michale. Autor wyjaśnia, że świat duchowy nie zamyka przed nami swoich bram, ale klucze do niego są zawsze w nas, należy tylko je znaleźć. Pomóc w tym może ciężka praca nad samym sobą, swoim umysłem, przekraczanie własnych granic. Książka roztacza przed nami wizję posłannictwa anielskiego, tłumaczy jakie ma ono znaczenie dla zrozumienia otaczającego nas świata zewnętrznego i wyjaśnia jaką rolę odgrywają Anioły w otaczającej nas rzeczywistości.

Natomiast doktor Doreen Virtue stworzyła książkę Karty Przesłania Aniołów– to pozycja bardzo przydatna każdemu, kto stara się dążyć do praktycznych kontaktów z anielskim światem. Jest to podręcznik wraz talią kart, które pomogą porozumieć się z naszym własnym Aniołem Stróżem. Pozycja jest zbiorem myśli na każdy dzień roku, które w drodze rozważań pomagają osiągnąć czytelnikowi jedność z pozaziemskim światem tych cudownych istot. Takie rozmowy z Aniołami podniosą jakość naszego życia, uczynią je pełniejszym i bardziej radosnym – odkrywamy sferę, której jesteśmy częścią, a nie mieliśmy do niej dostępu z powodu ograniczeń własnego umysłu.

Inna godna polecenie talia autorstwa Doreen Virtue to Święci i Anioły.

Jeśli szukasz konkretnych zasad rozmów z aniołami – najskuteczniejsze sposoby znajdziesz w książce Judith Marshall Rozmowy z aniołami.  Autorka spisała relacje z prawdziwych spotkań z aniołami.

rozmowy z aniołami

Omówione wyżej pozycje roztoczą przed nami wizję rozmów z Aniołami od strony teoretycznej i praktycznej, pomogą zrozumieć powagę kontaktów z tymi istotami i wdrożyć w życie próby skutecznego kontaktu z nimi.

Po co właściwie rozmawiać z aniołami?

Anioły to wspaniałe, mądre, pozaziemskie istoty, które znają nas najlepiej. Nieustannie towarzyszą nam od narodzin po kres naszego życia. Nikt inny nie posłuży nam cenniejszą radą, dlatego warto spróbować zagłębić się w sposoby skutecznego porozumiewania się z nimi. Może to oznaczać wkroczenie do nieznanego świata, do którego zawsze podświadomie szukaliśmy drogi i przede wszystkim przekroczenie własnych granic. Aniołów nie należy się bać, na pewno chcą nam przekazać wiele przesłań, prawd i rad, których my nie potrafimy usłyszeć i zrozumieć. Może teraz już najwyższy czas spróbować? Opisane książki znajdziesz tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *