Jak rozmawiać z Aniołami?

Karty Archanielskie czy anielskie – które wybrać?

W niebiańskiej hierarchii archaniołowie są bytami duchowymi stojącymi zaraz za Bogiem. Obrazowo można ich nazwać „anielskimi naczelnikami”. Spośród wszystkich istot duchowych charakteryzują się największą siłą i możliwym wpływem na nasze życie. Jedynym, czego od nas oczekują jest prośba o wsparcie i pomoc. Karty archanielskie są prostymi drogowskazami mówiącymi nam jak wezwać wybraną przez nas anielską istotę. Pozwalają nam skorzystać ich boskiej pomocy i wsparcia.karty archanielskie

Karty archanielskie czy anielskie?

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, anioły stoją w hierarchii niebiańskiej nieco niżej niż archaniołowie. Jasno z tego wynika, że ich moc i wpływ na nasze życie będzie mniejszy. Oczywiście warto zabiegać o ich wstawiennictwo i pomoc, ale w sytuacjach trudnych i na pozór bez wyjścia warto od razu zwrócić się do odpowiedniego archanioła. Podsumowując, zarówno karty archanielskie oraz anielskie są świetnym rozwiązanie dla osób poszukujących życiowego wsparcia, ale te pierwsze charakteryzują się większą siłą.

Czym są karty Archanielskie?

Karty są magicznymi przedmiotami emanującymi pozytywną energią, świetnie wpływającą na nasze zdrowie i samopoczucie. To swoiste tunele łączące nas z boskim światem i umożliwiające nam kontakt z anielskimi istotami. Dzięki kartom możemy prosić wybranego archanioła o pomoc, zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich. Możemy też z nim skonsultować nasze życiowe wybory czy zapytać o radę w ważnych sprawach. Dzięki pięknemu wykonaniu i bogatym zdobieniom praca z kartami będzie niezwykle przyjemna. Które karty mają największą moc? karty anielskie

Archanioł Michał: najpotężniejszy spośród potężnych

Archanioł Michał uważany jest za najpotężniejszego boskiego sługę. Według wierzeń chrześcijańskich i hebrajskich jest on dowódcą anielskich wojsk walczących przeciwko złu i niegodziwości. Posiadanie jego karty jest z jednej strony wielkim zaszczytem, a z drugiej odpowiedzialnością. Każda prośba powinna być przemyślana i wystosowana tylko w chwilach największego zagrożenia.

Archanioł Gabriel:  anioł kary, zwiastowania i objawienia

Często w naszym życiu stajemy przed trudnymi wyborami. Przyszłość jest dla nas niewiadomą i czujemy się bardzo zagubieni. Jest to doskonały moment, aby nasze prośby skierować właśnie do tej boskiej istoty. Gabriel otoczy nas swoimi anielskimi skrzydłami i pozwoli nam wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie. Jedyne, co musimy zrobić, to zawierzyć mu swoje troski i pozwolić sobie pomóc.

Karty archanielskie: pomoc i wsparcie na wyciągnięcie ręki

Karty archanielskie stanowią szansę na uzyskanie pomocy ze strony najpotężniejszych boskich istot. Jedyne co trzeba zrobić to powierzyć im swoje problemy i troski. Karty stanowią doskonały łącznik pozwalający na boski kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *