O aniołach ogólnie

Doreen Virtue – o anielskim uzdrawianiu

Książka Doreen Virtue Uzdrawianie z Aniołami

Anioły potrafią nie tylko wesprzeć nas w chorobie, ale również mogą być potężnymi uzdrowicielami. I nie to nie tylko w kwestiach związanych z chorobami, ale również leczą inne sfery naszego życia takie jak relacje partnerskie, rodzinne, karierę czy kwestie finansowe. Co więc należy zrobić, aby uzyskać anielską pomoc?

Doreen Virtue  i Uzdrawianie z aniołami

Jedną z pionierek, która opisała sposób, w jaki powinno się kontaktować z aniołami, aby nam pomogły, jest jasnowidząca psychoterapeutka Doreen Virtue.  Ma ona na swoim koncie wiele publikacji dotyczących relacji z aniołami, m.in. Przesłanie aniołów na każdy dzień, 101 Archaniołów czy Anielskie liczby. W jednej ze swoich najpopularniejszych książek Uzdrawianie z aniołami Doreen Virtue opisała wskazówki, przykładowe modlitwy i przekazy, które można stosować podczas codziennych rozmów z boskimi wysłannikami. Autorka zawarła również liczne sposoby na to jak zwracać się do aniołów, aby nasze prośby zostały wysłuchane i spełnione. Okazuje się jednak, że kontakty z aniołami nie są aż tak skomplikowane, jakby się mogło wydawać. Wystarczy jedynie spełnić cztery warunki:

  • poprosić
  • powierzyć prośbę
  • zaufać aniołom i Bogu i
  • zastosować się do boskich wskazówek

Archanioł Rafael – uzdrowiciel zranionych dusz

Wzmianki u uzdrawiającej energii Archanioła Rafaela pojawiają się zarówno w Biblii w Księdze Tobiasza jak i w Kabalistycznym Drzewie Życia, na którym Archanioł znajduje się w samym środku jako Słońce skupiające życiodajną energię. W trakcie kryzysu, zarówno tego zdrowotnego jak i związanego ze zranioną duszą warto pomodlić się właśnie do tego anioła, aby nasze bóle i cierpienie poszły w zapomnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *